Projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě

Vítejte na našich stránkách!

Projekt Aalma L. – koupíš knížku, pomůžeš!

Koupí naší publikace (knihy, pracovního sešitu, celého učebního celku) přispějete na publikaci pro děti v České republice – děti z různých nadačních fondů, ale také z MŠ, ZŠ, DD a dále podpoříte organizace pečující o zvířata. Vy obdržíte CERTIFIKÁT pro dárce projektu Aalma L. – vzdělání na prvním místě (po obdržení platby vám zašleme certifikát na vaši e-mailovou adresu).

    … fotogalerie zde

Projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě vznikl na podporu myšlenky o důležitosti vzdělávání. Není tím myšleno pouze vzdělávání se v cizím jazyce, ale vzdělání všeobecně. A u koho nejlépe se vzděláváním začít než u našich děti? Jsou přeci naše budoucnost!

V rámci projektu vznikají (nejenom) bilingvní anglicko-české publikace, jejichž hlavním cílem je rozvíjet schopnosti dětí v oblasti čtení, psaní, poslechu, cizího jazyka, lásky k přírodě..

 

Máte také možnost zakoupit si přímo Darovací certifikát a vybrat si z různých variant dárcovství. Darovací certifikáty jako nevšední dárek, který udělá radost nejenom obdarovanému a vám, ale i našim obdarovaným z Projektu Aalma L. – vzdělní na prvním místě. Děkujeme!

Součástí projektu je dále Calvinova škola angličtiny – předškolní výuka angličtiny v MŠ a výuka v 1. a 2. třídě ZŠ.

… Dále probíhá akce –  Vybarvi svět , kdy vy sami můžete věnovat knížku kdekoliv v zahraničí a rozsvítit s námi mapu světa. Tímto také podpoříte projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě a přispějete k rozšíření anglicko-české knihy ve světě. Děti v různých krajích tak získají další možnost přístupu ke vzdělání v anglickém jazyce a seznámí se s jazykem českým.

Publikace: