Vybarvi svět

Vybarvi s námi svět

Chceš vidět rozzářené oči obdarovaného? Kup si knihu, daruj ji dětem v zahraničí, pošli nám foto a získej CERTIFIKÁT pro dárce projektu Aalma L. – vzdělání na prvním místě (po obdržení platby vám zašleme certifikát na vaši e-mailovou adresu).

Až budeš na dovolené tak zajdi do místní školky, školy, knihu dětem věnuj a pošli nám foto. Nebo jen tak na ulici věnuj knihu dětem. Nebo si doma najdi adresu na školu kdekoliv na světě a rovnou dětem knihu pošli. Udělej radost nejenom sobě, ale také někomu cizímu, který se tak stane tvým novým kamarádem. Ve fantazii se opravdu meze nekladou.

Každá kniha v zahraničí udělá další tečku na mapě. Staň se součástí propojení světa a rozzáři s námi mapu světa ať je plná barev! 🙂

Koupí knihy také přispějete na nákup publikací pro děti v České republice – děti z různých nadačních fondů, ale také z MŠ, ZŠ, DD a dále podpoříte organizace pečující o zvířata.

  • Calvinova angličtina do všech států světa! Vyplňte si svůj jazyk, pošlete nám fotku a napište odkud jste . Zdarma ke stažení ZDE: Calvins English 1 and your language

Kniha je již v letadle na cestě k dětem daleko za hranicemi :-)…

Fotky posílejte na mail: aalmael@aalmael.eu nebo na naše Facebookové stránky: Calvin’s English by Aalma L.