Zapomenuté heslo

Vítejte na našich stránkách!

Projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě

Projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě vznikl na podporu myšlenky o důležitosti vzdělávání. Není tím myšleno pouze vzdělávání se v cizím jazyce, ale vzdělání všeobecně. A u koho nejlépe se vzděláváním začít než u našich děti? Jsou přeci naše budoucnost!

V rámci projektu vznikají publikace, jejichž hlavním cílem je rozvíjet schopnosti dětí v oblasti čtení, psaní, poslechu, cizího jazyka, lásky k přírodě..

Koupí této publikace (knihy nebo pracovního sešitu) přispějete na nákup publikací pro děti v České republice – děti z různých nadačních fondů, ale také z MŠ a ZŠ.  Čtyři prodané publikace zajistí jednu publikaci pro děti. Vy obdržíte CERTIFIKÁT pro dárce projektu Aalma L. – vzdělání na prvním místě (po obdržení platby vám zašleme certifikát na vaši e-mailovou adresu).

Máte také možnost zakoupit si přímo Dárovací certifikát a vybrat si z různých variant dárcovství. Darovací certifikáty jako nevšední dárek, který udělá radost nejenom obdarovanému a vám, ale i našim dětem z Projektu Aalma L. – vzdělní na prvním místě. Děkujeme!

Součástí projektu je dále Calvinova škola angličtiny – předškolní výuka angličtiny v MŠ a výuka v 1. a 2. třídě ZŠ.

 

 

Dále probíhá akce –  Vybarvi svět , kdy vy sami můžete věnovat knížku kdekoliv v zahraničí a rozsvítit s námi mapu světa. Tímto také podpoříte projekt Aalma L. – vzdělání na prvním místě.

 

 

 

Publikace: